Ecolite WZSD-80W/LED

A
Stupeň krytí
IP20

• , zakoupeno v LEDsviti.cz

Zboží jsem zatím nestačila nainstalovat, rekonstrukce bytu zatím probíhá. Toto svítidlo, svítidlo dané svítivosti, jsem však nikde jinde nenašla, na přímý dotaz mi dokonce bylo řečeno, že nic takového se nevyrábí, jedině snad jako průmyslové svítidlo (nutné vysoké stropy). Jsem velmi ráda, že uvedená informace byla mylná a že jsem našla posléze Váš web a objednané zboží. Již jsem Vás doporučila i dalším známým, kteří chtějí, aby svítidlo nejen šetřilo energii, ale také skutečně svítilo!!! Já mám Vaše stránky uložené v oblíbených a budu-li potřebovat, jste první volba.

• , zakoupeno v ElPe CZ, s.r.o.

• možnost nastavení intenzity světla

Energetická třída
A
Stupeň krytí
IP20

Svítidlo, LED, SMD, osvětlení, světlo, nástěnné, na, stěnu, strop, stropní, přisazené, do, interiéru, interiérové, domovní, pokojové, stmívatelné, dálkově ovládané, 80, W, Ecolite, Diamant, WZSD-80W, alternativa, za, pro, k, Fulgur, Aneta DM STARS LED,

Moderní LED stropní svítidlo ovládané dálkovým ovladačem pro pohodlné zapnutí nebo vypnutí svítidla či nastavení barvy a intenzity světla a dalších funkcí jako je noční osvětlení nebo ukládání do paměti.

LED svítidlo DIAMANT využívá vysoce úspornou LED technologii. Je osazeno SMD čipy o výkonu 80W s maximálním světelným tokem 7 300 lm. Dva druhy SMD čipů, které zajišťují přepínání mezi studeným a teplým světlem nebo jejich kombinací. Následně je možné uložit do paměti svítidla dvě intenzity světla.

Příznačný název svítidla charakterizuje především kryt, který svým povrchem s facetami po okraji připomíná drahokam. Při zapnutí svítidla dochází díky struktuře krytu k třpitivému efektu.

Svítidlo je vhodné do pokoje, který slouží přes den k práci a večer k relaxaci, jako je např. dětský pokoj, obývací pokoj, ale i pro osvětlení kuchyně a jiných prostor.

Technické parametry:   -

Rozměry: ⌀ 57,0 x 8,0cm -

Vstupní napětí [V]: 220-240 -

Max. výkon [W]: 80 -

Dálkové ovládání: ano -

Barva světla: teplá bílá/studená bílá -

Teplota chromatičnosti [K]: 3000/6000 -

Světelný tok [lm]: max. 7300 -

Typ zdroje: LED SMD -

Životnost [h]: 30000 -

Certifikace: CE, RoHS -

Součást balení: Svítidlo, dálkové ovládání (baterie je součástí)

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v LEDsviti.cz

• , zakoupeno v ElPe CZ, s.r.o.

• možnost nastavení intenzity světla

• Vzhled a funkce
    • Chyby jak uvádí i jiné recenze.
    • - problíkání
    • - mám nastaveno bílou odejdu z pokoje vypnu vypínačem, vrátím se a je tam žlutá
    • - nepamatuje si poslední volbu (není to samé jak předchozí odrážka) nastavím noční režim, vypnu, odejdu.. vrátím se zapnu a je tam vždy a na každém světle 100% režim, což například u verze 80w 10 000 lumenů je problém
    • - Prasklé kryty u první várky
    • -nefunkční ovladače (nejdou spárovat, nebo reagují až na 6 zmáčknutí)
    • - různé provedení elektroinstalací, někdy jsou krytky někdy nejsou, obnažené kousky drátů .
    • - některé světla pískali

Kupoval jsem cca 15 kusů do novostavby. Momentálně v řešení u prodávající firmy. Například jsem zde četl recenzi, že když člověk přijde do pokoje a rozsvítí pokaždé jiný režim, tak bych to šel reklamovat. Jinak když to světlo funguje, tak je super a krásné..

• Hezke svetlo s dalkovym ovladacem a prepinanim ruznych odstinu svetla
    • Po měsíci provozu zakoupenych dvou stropnich svitidel .
    • 1 svititidlo neustale problikava a stridaji se rychle po sobe odstiny svetla jak na disco. 2 svetlo pri ubrani led svetla snizeni jasu tak v jiste mezi ubrani svetlo neprijemne pulzuje az s toho boli oci.Mozna jsem zakoupil dva nepovede kusy,ale je to divny.

Vypada pekne, ale ze po mesici provozu jsou problemove dve svetla tak to uz o necem svetsi.Na to,ze stoji tolik tak jsem myslel,ze kvalita bude lepsi.Ac je produkt hezky a ma velkou svitivost tak za me ne.

• Sviti super
    • Nízká spotřeba
    • Dálkove ovladani nema chybu
    • I ten nejtmavsi pokoj rozari spickove
    • Jen drobnost,ze kdyz se rozvicuje klasickym vypinacem tak je pokazde jiny druh svetla,osviceni.Ale ovladacem se doladi hned.