Eglo 86213

IP20

• , zakoupeno v kvelektro.cz

super světlo do ložnice

• , zakoupeno v Bytová svítidla

Lampička odpovídala požadavkům aby byla nástěnna a zároveň s kabelem do zásuvky, navíc vyhovoval i design. Moc takových lampiček v ostatních obchodech nebylo. Navíc byla dobrá cena. Lampička funguje.

• Možnost polohování
    • Instalace na zeď
    • Střízlivý design
    • Podle fotek jsem myslel, že sklo je čistě bílé, ale je žíhané.
    • Na fotkách i podle popisu to vypadá, že lampa se montuje na zeď s přívodem pod omítkou. I podle toho jsem si ji vybral. Ale má přitom přívodní šňůry s vypínači. Když to elektrikář přepojí na ovládání nástěnným vypínačem s kabelem pod omítkou, zespodu držáku lampy zůstane díra.
    • Obchodem doporučená žárovka dost zhoršuje vzhled lampy - stylově se k ní vůbec nehodí.

Fotky k výrobku jsou poněkud zkreslující. Lampu jsem si podle fotek a údajů v obchodě vybral proto, že jsem ji chtěl instalovat na zeď s kabely pod omítkou. I podle fotek na krabici lampa takto vypadá. Až po rozbalení však člověk zjistí, že lampa má klasickou šňůru s vypínačem. Zklamala mě i kombinace lampy a doporučené žárovky, moc se k sobě nehodí. Doporučuji přikoupit jinou žárovku, méně technického vzhledu a méně vystupující z patice, například halogenovou.

Druh svítidla
Délka
22 cm
Stupeň krytí
IP20

Praktická lampička EGLO Ares je provedená v nerezové oceli s alabastrovým sklem. Díky flexibilnímu krku ji můžete nastavit dle potřeby. Bodové svítidlo na stěnu můžete doplnit dalšími produkty z řady EGLO Ares. Do spotu s objímkou E14 zvolte žárovku dle vašich preferencí. Ke svítidlu doporučujeme pořídit kvalitní žárovky. Vybírat můžete ze širokého sortimentu úsporných LED žárovek E14 nebo halogenových žárovek s paticí E14 . Podívejte se i na další svítidla s objímkou E14. Podívejte se také na další bodová světla v naší nabídce.

• , zakoupeno v kvelektro.cz

super světlo do ložnice

• , zakoupeno v Bytová svítidla

• Možnost polohování
    • Instalace na zeď
    • Střízlivý design
    • Podle fotek jsem myslel, že sklo je čistě bílé, ale je žíhané.

• , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

• Klasická objímka, takže lze použít širokou paletu žárovek. My použili led a máme světla jako nikdy před tím.
    • Nikde na obrázcích není nakresleno, že od světla vede kabel tak, že je nutná domácí úprava, pokud jej chcete přimontovat například jako my nahoru nad kuchyňskou linku. Ale kus správně širokého kabelu, čokoláda a šikovné ruce si poradí :-)

Pěkné světlo, dobře svítí, lze nastavovat do různých poloh.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

Bezproblémové objednání, rychlé doručení.