Reklama

Solight WO531

100 %
Odolné a rovnoměrné osvětlení do vlhkých prostor — praktické řešení, které funguje bez zbytečné péče...
279 Kč
Doprava 89 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z Svítidla RENT.cz

Nejlevnější nabídky (12)

Solight WO531

Solight | Solight WO531 - LED Technické svítidlo LED/18W/230V 4000K 120 cm IP65 | SL1466
279 Kč
Do obchodu
Solight | Solight WO531 - LED Technické svítidlo LED/18W/230V 4000K 120 cm IP65 | SL1466
Solight WO531 LED osvětlení prachotěsné, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm
279 Kč
Solight WO531 LED osvětlení prachotěsné, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm
Solight WO531
279 Kč
Solight WO531
Solight LED osvětlení prachotěsné, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm WO531
279 Kč
Solight LED osvětlení prachotěsné, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm WO531
Solight LED osvětlení prachotěsné, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm WO531
279 Kč
Solight LED osvětlení prachotěsné, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm WO531
Solight LED prachotěsné svítidlo 18W, 1800lm, 4000K, IP65, 120cm
279 Kč
Solight LED prachotěsné svítidlo 18W, 1800lm, 4000K, IP65, 120cm
Solight WO531
312 Kč
Solight WO531
Solight WO531
321 Kč
Solight WO531
Prachotěsné LED osvětlení Solight WO531, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm, bílé
339 Kč
Prachotěsné LED osvětlení Solight WO531, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm, bílé
Solight WO531
339 Kč
Solight WO531

Podobné produkty

Recenze

Solight WO531

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

    Solight WO531

    Solight WO531

    Doporučuje produkt

    100 %

    Cena/kvalita.

Popis produktu

Odolné a rovnoměrné osvětlení do vlhkých prostor — praktické řešení, které funguje bez zbytečné péče...

Parametry produktu

Výrobce
Umístění
univerzální
Druh svítidla
přisazená
Způsob montáže
povrchová
Velikost místnosti
pro velké místnosti
Barva svítidla
bílá
Materiál svítidla
plast

Parametry produktu

Výrobce
Umístění
univerzální
Druh svítidla
přisazená
Způsob montáže
povrchová
Velikost místnosti
pro velké místnosti
Barva svítidla
bílá
Materiál svítidla
plast

Popis produktu

Odolné a rovnoměrné osvětlení do vlhkých prostor — praktické řešení, které funguje bez zbytečné péče.

Svítidlo Solight WO531 je přisazené LED světlo dlouhé 1,2 m s výkonem 18 W a světelným tokem 1800 lm. Nabízí neutrální bílé světlo 4000 K, široký úhel 120° a CRI>80 pro věrné podání barev. Díky IP65 a odolnému plastovému tělesu je vhodné i do vlhkých prostor, integrovaný LED modul má životnost 30 000 h.

Výkonnost a světelný tok

Svítidlo poskytuje 1800 lm při příkonu 18 W, což dává dostatek světla pro velké místnosti i pracovní plochy. Úhel vyzařování 120° zajišťuje široké a rovnoměrné pokrytí bez ostrých stínů, CRI>80 zlepšuje čitelnost barev.

Odolnost pro vlhké a prašné prostředí

Díky krytí IP65 a pevnému plastovému tělesu je svítidlo vhodné do koupelen, garáží i venkovních podstřešních prostor. Konstrukce chrání před prachem i vodními tryskami, takže vydrží v náročnějším prostředí bez snížení výkonu.

Kompaktní design a rychlá instalace

Povrchová montáž zabere minimum místa — svítidlo má profil 35 mm a délku 1200 mm. Integrovaný LED modul usnadní montáž, protože po připojení na 220–240 V funguje bez dodatečných zdrojů či žárovek.

Provozní parametry a životnost

Napájení 220–240 V, energetická třída F a životnost LED 30 000 h znamenají dlouhodobý provoz bez časté údržby. Svítidlo není stmívatelné, ale nabízí stabilní světelný výkon po celou dobu životnosti.

Klíčové vlastnosti

  • IP65 – prachotěsné a voděodolné, vhodné do vlhkých prostor
  • 18 W / 1800 lm – efektivní světelný výkon pro větší místnosti
  • 4000 K neutrální bílá pro pracovní a společné zóny
  • Integrovaný LED modul s životností 30 000 h, bez nutnosti výměny zdroje
  • Slim povrchová montáž, rozměry 1200×55×35 mm

Často kladené otázky

Je Solight WO531 vhodný do koupelny?

Ano. Solight WO531 má krytí IP65, takže je vhodné do koupelen a dalších vlhkých prostor. Při instalaci dodržte místní předpisy a zajistěte správné utěsnění průchodek; pro zóny se silným postřikem vody konzultujte umístění s elektrikářem.

Obsahuje svítidlo zdroj světla?

Ano. zdroj a integrovaný LED modul jsou součástí svítidla, takže po montáži funguje bez dalšího doplňování žárovek. Jednotlivé LED diody nejsou vyměnitelné — v případě poruchy se opravuje nebo vyměňuje celek.

Mohu svítidlo stmívat?

Ne. Solight WO531 není stmívatelná. Použití běžného stmívače může způsobit blikání nebo snížit životnost LED modulu. Pokud potřebujete stmívání, vyberte speciální stmívatelný model.

Jaké jsou rozměry a jak se Solight WO531 montuje?

Rozměry jsou 1200×55×35 mm, montáž je povrchová a svítidlo se připojuje na 230 V (220–240 V). Hmotnost cca 0,43 kg umožňuje snadnou manipulaci; doporučujeme připojení provést kvalifikovaným elektrikářem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Solight LED osvětlení prachotěsné, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm WO531
279 Kč
Solight LED osvětlení prachotěsné, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm WO531
Solight Solight WO531 - LED Technické svítidlo LED/18W/230V 4000K 120 cm IP65 SL1466 + 3 roky záruka zdarma
440 Kč
Solight Solight WO531 - LED Technické svítidlo LED/18W/230V 4000K 120 cm IP65 SL1466 + 3 roky záruka zdarma
Solight WO531
339 Kč
Solight WO531

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

Solight WO531

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Svět-svítidel.cz

    Solight WO531

    Solight WO531

    Doporučuje produkt

    100 %

    Cena/kvalita.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Solight LED osvětlení prachotěsné, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm WO531
279 Kč
Solight LED osvětlení prachotěsné, IP65, 18W, 1800lm, 4000K, 120cm WO531
Solight Solight WO531 - LED Technické svítidlo LED/18W/230V 4000K 120 cm IP65 SL1466 + 3 roky záruka zdarma
440 Kč
Solight Solight WO531 - LED Technické svítidlo LED/18W/230V 4000K 120 cm IP65 SL1466 + 3 roky záruka zdarma
Solight WO531
339 Kč
Solight WO531
    {"Oblíbené kategorie":[["Ohřev vody k bazénům","https://ohrev-vody-bazeny.heureka.cz/"],["Korálkování","https://koralkovani.heureka.cz/"],["Přípravky pro péči o umělý chrup","https://zubni-nahrady.heureka.cz/"],["Sněhové řetězy","https://snehove-retezy.heureka.cz/"],["LCD do auta","https://lcd-do-auta.heureka.cz/"],["Volně prodejné léky na hubnutí","https://leky-volne-prodejne.heureka.cz/f:22854:21240824/"],["Tenisové bagy Babolat","https://tenisove-tasky.heureka.cz/f:6526:30794;25884:31406201/"],["Benzínové řetězové pily","https://retezove-pily.heureka.cz/f:12160:5973686/"],["Hami přesnídávky","https://maso-zeleninove-prikrmy.heureka.cz/f:16281:548557;19603:23213709/"],["Karafy Simax","https://karafy.heureka.cz/f:22568:7204760/"]],"Vybrané značky":[["Svítidla Minalox","https://svitidla.heureka.cz/f:12544:54648526/"],["Svítidla TelForceOne","https://svitidla.heureka.cz/f:12544:85946123/"],["Svítidla Smarter","https://svitidla.heureka.cz/f:12544:6892043/"],["Svítidla Led2lighting","https://svitidla.heureka.cz/f:12544:60076983/"],["Svítidla Kemar","https://svitidla.heureka.cz/f:12544:1582033/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat elektrický hrnec?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-elektricky-hrnec-c4007-21388/"],["Jak správně vybrat squashovou raketu?","https://www.heureka.cz/a/jak-spravne-vybrat-squashovou-raketu-c1087-20789/"],["Jak vybrat vypínač?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-vypinac-c3934-20801/"]],"Vybrané produkty":[["Fujinon Focus Manual Grip CFH-3","https://prislusenstvi-objektivy.heureka.cz/fujinon-focus-manual-grip-cfh-3/"],["Aquasanita D-001 zlatý","https://davkovace-saponatu.heureka.cz/aquasanita-d-001-zlaty/"],["RS dámské zdravotní bavlněné ponožky 1:1 černá","https://damske-ponozky.heureka.cz/rs-damske-zdravotni-bavlnene-ponozky-1-1-cerna/"],["Dema 20887D","https://stavebni-kolecka.heureka.cz/dema-20887d/"],["Kraftmann BGS 1085270 s knoflíkem. 70 mm","https://cylindricke-vlozky.heureka.cz/kraftmann-bgs-1085270-s-knoflikem-70-mm/"],["ECOFOL Papír na pečení 40x60 cm 500 listů bal/500 ks","https://potravinarske-folie.heureka.cz/ecofol-papir-na-peceni-40x60-cm-500-listu-bal-500-ks/"],["Odvápňovací kazeta do parní žehličky DOMO DO7087S-AC, DO7087S / DO7088S / DO7089S / DO7098S / DO7099S / DO7104S / DO7106S 2 ks","https://prislusenstvi-zehlicky.heureka.cz/odvapnovaci-kazeta-do-parni-zehlicky-domo-do7087s-ac-do7087s-do7088s-do7089s-do7098s-do7099s-do7104s-do7106s-2-ks/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}